Активний туризм

 

Активний туризм

Активний туризм передбачає найчастіше непрофесійне заняття будь-яким видом спорту, це і корисно і дуже цікаво. Активний туризм — усі види туристських подорожей в різноманітному природному середовищу, які характеризуються активним способом пересування (пішим, велосипедним, лижним, кінним та водним з застосуванням малих плавзасобів) по маршруту, тобто з витратою відповідних фізичних зусиль туриста. В нашій програмі до активних видів туризму включено: велотуризм, сплави по річках, турпоходи в гори. Особливістю активного туризму є те, що досягнення спортивних результатів тут не є головною метою, і тому він може бути більш масовим, доступним для широких верств населення. Головним завданням активного туризму є приучення громадян до корисного і раціонального використання вільного часу, забезпечення оптимального використання туристських ресурсів, турбота про особисту безпеку туристів, захист їх прав, інтересів, майна.

Дана галузь туризму полягає в: – оздоровленні, відновленні сил, поліпшенні медико-фізіологічних даних за допомогою зміни форм діяльності, дозованого руху, раціонального харчування, нервового розвантаження, підвищення адаптації до незвичних умов; – вдосконаленні загальної і спеціальної фізичної підготовки, виробленні витривалості, спритності, сили, рівноваги; – наданні практичних навичок у доланні перешкод, оволодінні технікою пересування пішки, на лижах, їзди на велосипеді, греблі; – психічному вдосконаленні та емоційному збагаченні внутрішнього світу людини, вихованні рішучості, сміливості, впевненості в собі, відповідальності; – розширенні краєзнавчого кругозору, вдосконаленні навчально-методичної підготовки, поповненні знань з географії, біології, історії, етнографії і культури; – засвоєнні теоретичних основ організації і проведення походів, розробки маршрутів, планування роботи туристських гуртків; – набутті спортивного досвіду участі в походах.

Наша річка Лімниця –  є найчистішою річкою не тільки України, а й Європи.  Вода у річці Лімниця унікальної чистоти через те, що, як уже говорилося, Лімниця знаходиться у найбільш слабозаселеному та важкодоступному місці Карпат. Береги Лімниці покриті 80-літніми сосновими та дубовими лісами. У нижній течії річки розташований Галицький національний парк, який зберігає унікальні букові дерева. На території парку знаходяться карстові скелі та печери. В долині Лімниці знаходиться багато природних пам’яток і цікавих місць: озеро Симлин, урочище Корчева, Сокільські скелі, висота яких сягає 50 м, – все це можна побачити під час сплаву по Лімниці.

Саме з Сокільських скель туристи насолоджуються дивовижним панорамним видом на Лімницю та її береги. У цих скелях ще досі можна роздивитися величезні печери, в яких жили монахи-відлюдники. І до сьогодні тут зустрічаються археологічні знахідки, що мають відношення до бронзового віку. Також дуже цікаві скелі Барсука, а також історичні пам’ятники галицької архітектури і караїмський цвинтар. 40 *Згідно Закону України «Про авторське право і суміжні права» розділ V, ст.50 через порушення авторського права настає кримінальна відповідальність Якщо про Дністер говорять, що він наче поважний старий дід, який помалу котить свої води до Чорного моря, то про Лімницю кажуть, що вона ніби молоденька норовиста дівчина, з невеличкими перекатами, поріжками та поворотами. Подорож по Лімниці подарує знайомство з історичним і культурним спадком місцевого населення. А яку емоційну насолоду дарує споглядання краси навколишніх пейзажів…

Туристичні походи в гори не втрачають своєї популярності навіть у наш час, коли досить велика кількість людей вже має можливість дозволити собі «цивілізований» відпочинок у комфортабельних готелях та на курортах. Для когось гірський туризм – це саме той особливий драйв, який не порівняти ні з чим. Отже, якщо Ви обираєте туристичні походи в гори, саме ми можемо запропонувати вам цікаві тури та насичені маршрути в наші гори. Цікаві місця, мальовничі панорами гір, п’янке гірське повітря – що може бути кращим, ніж провести вихідні чи відпустку у такій мандрівці.

[huge_it_videogallery id=”8″]

[booking nummonths=1]