Польські та українські високопосадовці піднялися на гору Піп Іван

13555494_10207715754824744_1884771688_o__largeПольські та українські високопосадовці здійснили сходження на одну з вершин Чорногірського хребта на Івано-Франківщині. На гору Піп Іван піднялися, щоб ознайомитися з процесом відбудови найвищого високогірного наукового об’єкту України.

Про це у соцмережі Facebook повідомив ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда.
”В рамках візиту Віце-прем’єра, Міністра вищої освіти і науки Республіки Польща Ярослава Говіна в Україну відбулося сходження на гору Піп Іван (2028 м, Чорногірський хребет, Карпати) з метою ознайомлення з процесом відбудови найвищого високогірного наукового об’єкту Украіни, який реалізовує Прикарпатський національний університет і Варшавський університет за підтримки Міністерства культури і національної спадщини РП”, — йдеться у дописі.

У сходжені взяли участь: заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха, Посол Республіки Польща в Україні Генріх Літвін, радник-посланник Посольства РП в УкраїніРафал Вольський, директор Студій Східної Європи Ян Маліцький, начальник ДСНС у Івано-Франківській області Володимир Чернецький, представники українських і польських органів влади, науковці та журналісти.

Учасники позитивно оцінили стан виконаних робіт та ознайомились з планом реалізації наступних етапів відбудови обсерваторії.